بازاریابی شبکه‌ای نقاب جدید شرکت‌های هرمی،         ،انتقام سخت در انتظار "داعش"،         ،اولین هايپرمارکت ساختماني،         ،ضرورت های حضور دوباره زنگنه در وزارت نفت،         ،جلسه بررسی کابینه دوازدهم،         ،تجلیل روحانی از اعضای کابینه یازدهم،         ،سرمایه گذاری خارجی متاثر از مقررات دست و پاگیر،         ،رشد ۲۴/۱ درصدی نقدینگی،         ،رونق کسب و کار های اینترنتی،         ،ارائه طرح شفاف سازی فعالیت رئیس جمهور و وزیران به مجلس،         ،تجهیز 27 هزار روستا به اینترنت،         ،شرایط بیمه بیکاری برای کارگران مشمول قانون کار،         ،تقابل غول های نفتی،         ،اعطای تسهیلات به صنایع کوچک بدون توجه به بدهی ها،         ،نگاه مثبت و استقبال کمیته صنعت مجلس از وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت،         ،"نجفی" آمد،         ،نادرست بودن تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت،         ،بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک،         ،ابقای "جهانگیری" در سمت خودرئیس کمیته صنعت با اشاره به اینکه شریعتمداری، بهترین برنامه ها را برای صنعت و بازرگانی کشور دارد، تاکید کرد، با حضور وی ما شاهد تحول و رشد بازارهای هدف برای تولیدات داخل، رفع دغدغه صنعت خودرو و رشد چشمگیر صادرات و بازرگانی توام با جذب سرمایه های خارجی خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری صنایع، دکتر روحانی چند روز پیش ۱۷ نفر از کابینه دوازدهم را برای جلب رای اعتماد به مجلس نشینان معرفی کرد. یکی از وزرای پیشنهادی که نظر بسیاری از کارشناسان، مسئولان و نمایندگان مجلس بخصوص نمایندگان کمیسسون صنعت را به خود جلب کرد، محمد شریعتمداری، وزیر پیشنهادی برای وزرات صنعت، معدن و تجارت بود

شریعتمداری، بهترین گزینه برای وزارت صنعت

رئیس کمیته صنعت مجلس در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه شریعتمداری بهترین و مناسب ترین گزینه برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است، گفت: با حضور شریعتمداری شاهد گسترش بازارهای هدف و فروش محصولات داخلی در بازارهای بین المللی خواهیم بود و قطعا در دوره ایشان با مدیریت قوی، صنعت، صادرات و بازرگانی رشد چشمگیری خواهد داشت.

شریعتمداری و کسب رای بالا از مجلس

سید مهدی مقدسی نماینده اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: آقای شریعتمداری گزینه بسیار مناسبی برای این وزارتخانه است و قطعا رای بالایی هم از مجلس کسب خواهد کرد.

شریعتمداری و سوابق مدیریتی قابل توجه

وی با اشاره به سوابق مدیریتی شریعتمداری تصریح کرد: ایشان هشت سال وزیر بازرگانی بوده و مدتی هم در ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مسئولیت داشته و در دولت اول روحانی هم معاون اجرایی رئیس جمهور بوده که در همه این مدت بسیار خوب کار کرده و بر امور کاملا مسلط است.

شریعتمداری و انسجام اقتصادی

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیته صنعت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شریعتمداری یکی از افرادی با سابقه و دارای مدیریت قوی است که وزن کابینه روحانی را افزایش می دهد، افزود: ایشان روحیه تعاملی که دارند می توانند برای انسجام اقتصادی و هماهنگی بهتر و بیشتر کابینه دوم روحانی موثر و مفید باشند.

شریعتمداری و افزایش بازارهای هدف تولیدات داخلی

مقدسی با بیان اینکه شریعتمداری در حوزه بازرگانی تجربیات غنی دارد، افزود: با حضور آقای شریعتمداری در راس وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت ما شاهد بازارهای هدف بیشتری برای محصولات داخلی خواهیم بود و شرکت های تولیدی داخل ما محصولات خود را می توانند در بازارهای جهانی بهتر بفروشند.

شریعتمداری و رفع دغدغه های صنعت خودرو

وی با بیان اینکه صنعت بخصوص صنعت خودرو در دوره آقای شریعتمداری رشدی بالایی خواهد داشت، گفت: یکی از دغدغه های نمایندگان در حوزه صنعت و بخصوص خودروسازی بود که با حضور آقای شریعتمداری این دغدغه برطرف خواهد شد و قطعا ایشان با برنامه هایی که در این زمینه دارند، جای نگرانی نخواهد بود.

شریعتمداری و ارتقای حوزه بازرگانی

نماینده اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با مدیریت قوی ایشان ما شاهد رشد صنعت، معدن و بازرگانی در چهار سال آینده خواهیم بود، گفت: آقای شریعتمداری با توجه به تجربیاتی که دارند می تواند حوزه بازرگانی را روانتر کند و در این مسیر کمک های زیادی انجام دهد.

شریعتمداری و اشراف بر مشکلات و راهکارهای حوزه صنعت

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقدسی با اشاره به سفرهای استانی این وزیر پیشنهادی در طول سالهای گذشته، گفت: ایشان یک مزیت دیگری که دارد این است در طول سالهای گذشته به بسیاری از شهرها و استانها سفر و با صنعتگران و تولیدکنندگان جلساتی برگزار کرده و از نزدیک دغدغه های آنها را شنیده و با مشکلات و راهکارهای رفع آن آشناست.
وی تصریح کرد: همچنین ایشان در روزهای گذشته جلساتی با فعلان اقتصادی داشته و از نزدیک با مسائل وزارتخانه آشناست.

شریعتمداری و رشد سرمایه گذاری خارجی

رئیس کمیته صنعت مجلس شورای اسلامی توجه شریعتمداری به سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید داخلی را از دیگر مزیت وی دانست و تاکید کرد: وی هم بر سرمایه گذاری داخلی و هم در جذب سرمایه های خارجی نظر دارد و قطعا در دوره وی ما شاهد رشد سرمایه گذاری بخصوص سرمایه های خارجی خواهیم بود.
مقدسی تصریح کرد: این وزیر پیشنهادی همواره بر انتقال تکنولوژی و دانش فنی توام با جذب سرمایه های خارجی نظر دارد.

شریعتمداری و نجات حوزه صنعت و بازرگانی از حالت فعلی

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقدسی با بیان اینکه اینجانب به عنوان رئیس کمیته صنعت مجلس برنامه های شریعتمداری برای وزارت صنعت، معدن و تجارت را مفید می دانم و نسبت به آینده خوشبین هستم، گفت: نوع نگاهی که این وزیر پیشنهادی دارد، می تواند بخش صنعت و بازرگانی را از حالت فعلی نجات دهد.

شریعتمدای و افزایش صادرات

رئیس کمیته صنعت در خصوص صادرات کشور نیز گفت: شریعتمداری بهترین برنامه ها را برای صنعت و بازرگانی کشور دارد و در دوره وی صادرات و بازرگانی رشد چشمگیری خواهد داشت.

شریعتمداری و استقبال نمایندگان

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیته صنعت مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: در روزهای آینده شاهد حضور این وزیر پیشنهادی در فراکسیونها و کمیسیون صنایع و معادن مجلس هستیم و مطمئن هستیم که نمایندگان از برنامه های خوب این وزیر برای آینده صنعت و بازرگانی کشور استقبال خواهند کرد.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۳۱مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ