امضای تفاهمنامه ایران و ایتالیا برای تبدیل گاز مشعل‌ها به برق،         ،امضای تفاهمنامه ایران و آلمان برای آموزش کارشناسان آب و فاضلاب،         ،مذاکره برای امضاء قرارداد با ۱۵ شرکت نفتی،         ،پیام صلح و تعامل رئیس‌جمهور به کنفرانس بیماری‌های غیرواگیر،         ،آغاز ۱۰ برنامه راهبردی در بانک صادرات،         ،انعقاد قرارداد با نروژِی‌ها برای ساخت نیروگاه خورشیدی،         ،اعلام آمادگی کمیته امداد برای تقبل مسئولیت حذف یارانه،         ،پیشرفت مگا‌پروژه مهار آب‌های مرزی،         ،برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران،         ،بازار نفت از ترس تحریم‌های ایران تکان خورد،         ،گزینه احتمالی برای تصدی وزارت نیرو،         ،نحوه بررسی اطلاعات مالیاتی ابلاغ شد،         ،موانع عرضه نفت خام در بورس حذف می‌شود،         ،افتتاح نمایشگاه تلکام با حضور وزیر ارتباطات،         ،مکاتبه وزرا برای خروج صندوق‌های حمایتی،         ،صندوق بین‌المللی پول درخواست ترامپ را رد کرد،         ،دیدار وزیر اقتصاد با همتایان هندی و افغانستانی خود،         ،رشد حجم نقدینگی تا مرز ۱۳۷۰ هزار میلیارد،         ،بورس و اوراق بهادار، پذیرای نظام بانکینخستین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان در شهر آفتاب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، نخستین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان از جانب شرکت برساز رویداد پارس از امروز تا ۲۳ مهر جاری در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران افتتاح شد.
نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی با حضور ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای آلمان، اتریش، فرانسه، ایتالیا، بلژیک، کره جنوبی، لهستان، ترکیه و چین و در فضایی بالغ بر ۱۵ هزار مترمربع برگزار شد.
بخش چاپ نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی، تحت نظارت نمایشگاه drupa و برند IPAP و بخش بسته‌بندی آن با مشارکت نمایشگاه interpack و زیرنظر برند بین الملی pacprocess خواهد بود.
نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی در نخستین سال برگزاری توانسته است در کنار نمایشگاه های pacprocess دوسلدورف، مسکو، شیکاگو، شانگهای، دهلی‌نو، جاکارتا و بانکوک به اتحاد بین‌المللی نمایشگاه‌های interpack بپیوندند و با افتخار نام ایران را در این اتحاد بین‌المللی نمایشگاهی قرار دهد.
از اهداف این نمایشگاه تبدیل شدن ایران به قطب تخصصی حوزه چاپ و بسته ‌بندی در منطقه است تا محلی برای گردهمایی فعالان صنعت چاپ و بسته‌بندی و رونمایی از جدیدترین نوآوری‌ها و فناوری‌های روز دنیا شود.
مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه از بخش‌های خدمات پیش تولید چاپ، خدمات پس از چاپ، ماشین آلات، ابزار و تجهیزات جانبی چاپ، چاپ دیجیتال، تبدیل و بسته بندی کاغذ، مواد اولیه، مواد کمکی برای بسته‌بندی، نرم افزارهای مدیریت چاپ خواهند بود.
همچنین بخش‌های فرآوری و ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، فرآوری و ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی، فرآوری و ماشین‌آلات بسته‌بندی شیرینی جات و نان‌ها، مواد بسته‌بندی، روش‌های بسته‌بندی و تولید بسته‌بندی، ماشین‌آلات ساخت و تولید مواد بسته‌بندی در این نمایشگاه مشارکت دارند.
در طول برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی سمینار SAVE FOOD با همکاری سازمان خوار و بار کشاورزی ملل متحد(فائو)، انجمن مهندسی و سازندگان ماشین آلات بسته‌بندی و فرآوری محصولات غذایی آلمان (VDMA) و نمایشگاه دوسلدورف برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود که قرار است هیئت‌های مختلف خارجی از کشورهای آلمان، ترکیه، پاکستان، الجزیره، گرجستان، هند، کانادا، امارات متحده عربی، قطر، مصر و افغانستان جهت بازدید از این نمایشگاه به تهران سفر کنند.
به گزارش خبرگزاری صنایع، نخستین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران از امروز تا ۲۳ مهر در محل نمایشگاه شهر آفتاب از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای بازدید کنندگان و علاقه مندان به صنعت چاپ و بسته‌بندی خواهد بود و مراسم افتتاحیه نیز ساعت ۱۱ در محل برگزاری نمایشگاه برگزار شد.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۴۰۵۰۰

کد اپراتور:۳۱۴۶۳مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ