افتتاح نمایشگاه اختصاصی ایران در پایتخت ارمنستان،         ،امضای سند همکاری ایران و آژانس اعتبار صادرات دانمارک،         ،امضای قرارداد یک میلیارد یورویی بانک های ایران با اتریش،         ،امضای دو سند همکاری بانکی ایران با دانمارک،         ،صدور ضمانت‌نامه اجرایی موافقتنامه مالی ایران و اگزیم بانک کره،         ،توسعه همکاری حمل و نقل دریایی ایران و یونان،         ،تقویت روابط بانکی لازمه توسعه همکاری‌های اقتصادی،         ،امضای قرارداد ساخت نیروگاه بزرگ خورشیدی ایران و انگلستان،         ،مطالبات رئیس جمهوری از وزارت راه و شهرسازی،         ،فرانسوی ها به دنبال همکاری بلندمدت صنعتی در ایران،         ،سامانه صیاد رونمایی شد،         ،امضای تفاهم‎نامه همکاری ایران و روسیه،         ،پیشنهاد پرداخت وام ۷۰میلیون یورویی به ایران توسط فرانسوی‌ها،         ،توسعه روابط اقتصادی ایران و فرانسه در گرو همکاری های بانکی،         ،اسامی ۴۷ کشوری که بازار هدف صادراتی ایران شدند،         ،ابلاغ ضمیمه حکم وزیر صنعت از سوی رئیس جمهور،         ،حل مشکلات اقتصادی‌ اولویت نخست دولت دوازدهم،         ،اختصاص 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید،         ،لزوم توجه به تولید رقابت پذیر و صادرات گرا در شهرک‎های صنعتیقرار است تا چند ماه دیگر، بزرگترین الماس تاریخ روسیه با قیمت پایه ۱۰ میلیون دلار به حراج گذاشته شود.

به گزارش خبرگزاری صنایع به نقل از رویترز، قرار است بزودی بزرگترین معدن دولتی روسیه موسوم به «آلروسا»، الماس بسیار بزرگ ۵۱ قیراطی خود را که معروف به «دینستی» است به همراه ۴ قطعه دیگر الماس کوچک که از خلوص بالایی برخوردار هستند را با قیمت پایه ۱۰ میلیون دلار به مزایده بگذارد.

در همین حال این ۵ قطعه الماس گرانبها از یک تکه الماس سخت ۱۷۹ قیراطی که در سال ۲۰۱۵ میلادی کشف شده اند، به دست آمده است. «سرجی ایوانوف» سخنگوی شرکت «آلروسا» گفت: این الماس ۵۱.۳۸ قیراطی به عنوان بزرگترین و خالص ترین الماس در تاریخ جواهر سازی روسیه محسوب می شود.

وی گفت: ساخت این مجموعه از الماس ۵ قطعه ای، یکسال و نیم زمان برده است؛ همچنین دومین الماس بزرگ موجود در این مجموعه ۱۶.۶۷ قیراط و کوچک ترین آن ۱.۳۹ قیراط است.

بر همین اساس، سخنگوی «آلروسا» گفت: بعداز به نمایش درآوردن این مجموعه در چندین کشور، در نهایت در نوامبر سال جاری میلادی از طریق وب سایت «آلروسا» به حراج گذاشته می شود.
«ایوانوف» همچنین در مصاحبه ای با «اینترفکس نیوز» روسیه گفت: قیمت پایه این مجموعه به هیچ وجه کمتر از ۱۰ میلیون دلار نخواهد بود.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۸۵

کد اپراتور:۳۱۴۴۶مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ