امضای تفاهمنامه ایران و ایتالیا برای تبدیل گاز مشعل‌ها به برق،         ،امضای تفاهمنامه ایران و آلمان برای آموزش کارشناسان آب و فاضلاب،         ،مذاکره برای امضاء قرارداد با ۱۵ شرکت نفتی،         ،پیام صلح و تعامل رئیس‌جمهور به کنفرانس بیماری‌های غیرواگیر،         ،آغاز ۱۰ برنامه راهبردی در بانک صادرات،         ،انعقاد قرارداد با نروژِی‌ها برای ساخت نیروگاه خورشیدی،         ،اعلام آمادگی کمیته امداد برای تقبل مسئولیت حذف یارانه،         ،پیشرفت مگا‌پروژه مهار آب‌های مرزی،         ،برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران،         ،بازار نفت از ترس تحریم‌های ایران تکان خورد،         ،گزینه احتمالی برای تصدی وزارت نیرو،         ،نحوه بررسی اطلاعات مالیاتی ابلاغ شد،         ،موانع عرضه نفت خام در بورس حذف می‌شود،         ،افتتاح نمایشگاه تلکام با حضور وزیر ارتباطات،         ،مکاتبه وزرا برای خروج صندوق‌های حمایتی،         ،صندوق بین‌المللی پول درخواست ترامپ را رد کرد،         ،دیدار وزیر اقتصاد با همتایان هندی و افغانستانی خود،         ،رشد حجم نقدینگی تا مرز ۱۳۷۰ هزار میلیارد،         ،بورس و اوراق بهادار، پذیرای نظام بانکیجایزه کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی به ایران اعطا شد. محل نشست کنگره، شهر مکزیکوسیتی و تعداد شرکت‌کنندگان 80 کشور بود.

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ادامه نشست کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی در شهر مکزیکوسیتی، پایتخت مکزیک، کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران از میان ۸۰ کشور به عنوان کمیته برگزیده انتخاب و جایزه کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی را دریافت کرد. سفارت ایران در مکزیکوسیتی، در این نشست از دستگاه‌ها و افراد برگزیده که اقدامات موثری در زمینه صرفه‌جویی و استفاده بهینه از آب به عمل آورده‌اند، تقدیر شد. فرایند انتخاب برگزیدگان از طریق بررسی دقیق کارشناسی توسط کمیته تخصصی کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی صورت گرفته است.
کمیته منتخب با ارزیابی بیش از ۵۰ شاخص از جمله شامل سطح آموزش، تداوم شرکت در مجامع علمی بین‌المللی، تعداد مقالات علمی منتشر شده به زبان‌های مختلف و کشوری، برگزیدگان خود را معرفی می‌کند.
به گزارش خبرگزاری صنایع، در جلسه عمومی کنگره و با حضور نمایندگان کشورهای عضو، جایزه‌ای از سوی کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی به آقای احسانی نماینده کمیته ملی آبیاری و زهکشی جمهوری اسلامی ایران اهدا گردید.
به گزارش خبرگزاری صنایع، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک، محمدتقی حسینی، معاون وزارت جهاد کشاورزی، مهندس علیمراد اکبری و شرکت کنندگان ایرانی کنگره هنگام اهدای جایزه در جلسه حضور داشتند.
به گزارش خبرگزاری صنایع، دربخش متخصصین جوان به مهدی اسرائی تبریزی از جمهوری اسلامی ایران به عنوان جوان متخصص برگزیده، جایزه کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی اعطا گردید. این جایزه به محققین جوان فعال در جهت ترویج تکنولوژی‌های صرفه‌جویی در آب، روش‌های نو در مدیریت آب، ترویج تحقیقاتی برای ارائه روش‌های صرفه‌جویی و یا استفاده مفید از آب، ترویج توسعه سیاست‌ها و یا روش‌های جدید برای صرفه‌جویی در آب در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری آب، اهدا می‌گردد.
به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی از دو روز قبل در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک آغاز شده است.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۷۴

کد اپراتور:۳۱۴۶۳مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ