افتتاح نمایشگاه اختصاصی ایران در پایتخت ارمنستان،         ،امضای سند همکاری ایران و آژانس اعتبار صادرات دانمارک،         ،امضای قرارداد یک میلیارد یورویی بانک های ایران با اتریش،         ،امضای دو سند همکاری بانکی ایران با دانمارک،         ،صدور ضمانت‌نامه اجرایی موافقتنامه مالی ایران و اگزیم بانک کره،         ،توسعه همکاری حمل و نقل دریایی ایران و یونان،         ،تقویت روابط بانکی لازمه توسعه همکاری‌های اقتصادی،         ،امضای قرارداد ساخت نیروگاه بزرگ خورشیدی ایران و انگلستان،         ،مطالبات رئیس جمهوری از وزارت راه و شهرسازی،         ،فرانسوی ها به دنبال همکاری بلندمدت صنعتی در ایران،         ،سامانه صیاد رونمایی شد،         ،امضای تفاهم‎نامه همکاری ایران و روسیه،         ،پیشنهاد پرداخت وام ۷۰میلیون یورویی به ایران توسط فرانسوی‌ها،         ،توسعه روابط اقتصادی ایران و فرانسه در گرو همکاری های بانکی،         ،اسامی ۴۷ کشوری که بازار هدف صادراتی ایران شدند،         ،ابلاغ ضمیمه حکم وزیر صنعت از سوی رئیس جمهور،         ،حل مشکلات اقتصادی‌ اولویت نخست دولت دوازدهم،         ،اختصاص 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید،         ،لزوم توجه به تولید رقابت پذیر و صادرات گرا در شهرک‎های صنعتیچهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سوم شهریور ماه برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه از فردا بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهدگرفت.

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص توزیع کارت آزمون استخدام ادواری کشور گفت: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۶ در صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریور ماه در ۵۳ شهرستان و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در این دوره تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۲۲ هزار و ۷۳۶ داوطلب زن و ۱۷۹ هزار ۶۹۴ داوطلب مرد شرکت کرده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب از تعداد شرکت کنندگان شامل داوطلبان گروه ۱،۲،۳،۴ در آزمون نوبت صبح و تعداد ۱۷۸ هزار و ۲۱۶ داوطلب دیگر از تعداد شرکت کنندگان شامل داوطلبان گروه ۵ و ۶ در آزمون نوبت بعد از ظهر سوم شهریور ماه در آزمون شرکت می کنند.
توکلی گفت: کارت شرکت در آزمون از فردا سه شنبه ۳۱ مرداد ماه بر روی سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان برای مشاهده و پرینت آن تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه دوم شهریور ماه فرصت دارند تا با مراجعه و وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی ضمن دریافت پرینت کارت آزمون خود برگه راهنمای آن را تهیه کنند.
وی ادامه داد: چنانچه داوطلبان مغایرتی در بندهای ۳،۸،۹،۱۶،۱۷،۲۰ و ۲۱ مشاهده کردند ضرورت دارد اول و ۲ شهریور ماه از ساعت ۳۰: ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.
توکلی افزود: اگر داوطلبانی مغایرتی در سایر اطلاعات مشاهده کردند لازم است برای اصلاح تا سوم شهریور ماه منحصرا به سایت سنجش مراجعه کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (دفترچه شماره یک) و بسته دوم شامل دفترچه آزمون تخصصی (دفترچه شماره دو) است.
وی گفت: دفترچه آزمون عمومی دارای ۱۰۰ سوال است و داوطلبان باید متناسب با گروه عنوان شغلی سوالات را در مدت ۱۱۰ دقیقه پاسخ دهند. تعداد سوالات تخصصی عناوین شغلی هر یک از گروه ها در برگ راهنما درج شده و داوطلبان باید متناسب با آن، در مدت ۸۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.
به گزارش خبرگزاری صنایع، توکلی افزود: در گروه یک آزمون استخدامی ۱۸ هزار و ۷۱۵ داوطلب، در گروه دو، یکهزار و ۸۸ داوطلب، در گروه سه ۱۹۲ هزار و ۴۰۸ داوطلب، در گروه چهار ۱۱ هزار و ۴۰۳ داوطلب، در گروه پنج ۲ هزار و ۶۶۷ داوطلب و در گروه شش ۱۷۵ هزار و ۵۴۹ داوطلب حضور دارند.
چهارمین آزمون استخدام ادواری سوم شهریور ماه برگزار می شود.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۴۶مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ