امضای تفاهمنامه ایران و ایتالیا برای تبدیل گاز مشعل‌ها به برق،         ،امضای تفاهمنامه ایران و آلمان برای آموزش کارشناسان آب و فاضلاب،         ،مذاکره برای امضاء قرارداد با ۱۵ شرکت نفتی،         ،پیام صلح و تعامل رئیس‌جمهور به کنفرانس بیماری‌های غیرواگیر،         ،آغاز ۱۰ برنامه راهبردی در بانک صادرات،         ،انعقاد قرارداد با نروژِی‌ها برای ساخت نیروگاه خورشیدی،         ،اعلام آمادگی کمیته امداد برای تقبل مسئولیت حذف یارانه،         ،پیشرفت مگا‌پروژه مهار آب‌های مرزی،         ،برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران،         ،بازار نفت از ترس تحریم‌های ایران تکان خورد،         ،گزینه احتمالی برای تصدی وزارت نیرو،         ،نحوه بررسی اطلاعات مالیاتی ابلاغ شد،         ،موانع عرضه نفت خام در بورس حذف می‌شود،         ،افتتاح نمایشگاه تلکام با حضور وزیر ارتباطات،         ،مکاتبه وزرا برای خروج صندوق‌های حمایتی،         ،صندوق بین‌المللی پول درخواست ترامپ را رد کرد،         ،دیدار وزیر اقتصاد با همتایان هندی و افغانستانی خود،         ،رشد حجم نقدینگی تا مرز ۱۳۷۰ هزار میلیارد،         ،بورس و اوراق بهادار، پذیرای نظام بانکیبورس تهران همایش جذب سرمایه گذاری خارجی برای تامین مالی شرکت‌های ایرانی در بازار‌های جهانی، روز سی ام مهر برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، بورس تهران همایش “جذب سرمایه گذاری خارجی برای تامین مالی شرکت‌های ایرانی در بازار‌های جهانی” را ۳۰ مهر با مشارکت موسسات “Scope Rating, KPMG”، بزرگترین شرکت رتبه بندی اروپا، و همچنین بورس وین (اتریش) برگزار می کند.

سید روح الله حسینی مقدم معاون ناشران و اعضا با بیان این مطلب گفت: یکی از اهداف بورس تهران در سال ۱۳۹۶حرکت به سوی بین المللی شدن و آغاز تامین مالی بین المللی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس است. 

برای رسیدن به این هدف بورس تهران در مرحله اول آشنایی ارکان بازار سرمایه و شرکت‌های بورسی با مسیر‌های تامین مالی ، بررسی تجربیات شرکت‌های بین المللی فعال در این حوزه و انتخاب بهترین روش ها، را لازم و ضروری می داند.
وی اظهار داشت: در همین راستا بورس تهران سال ۹۶ خود را با همایش فرصت‌های تامین مالی بین المللی در ۱۹ فروردین و با مشارکت کارگزاری‌های سهم آشنا و visor capital آغاز کرد.

نشست بعدی ۱۸ اردیبهشت با عنوان تامین مالی از طریق بورس لندن با حضور متخصصانی از شرکت‌های‌Stephenson Harwood وKPMG برگزار شد.

حسینی مقدم خاطرنشان کرد: بورس تهران در نظر دارد با توجه به تجربیات مثبت همایش‌های برگزار شده ، همایشی با عنوان “جذب سرمایه گذاری خارجی برای تامین مالی شرکت‌های ایرانی در بازار‌های جهانی” را برگزار کند. 

معاون ناشران و اعضا به محور‌های این همایش اشاره کرد و گفت: در این نشست فرآیند جذب سرمایه گذار خارجی که شامل تهیه صورت‌های مالی بر اساس استاندارد‌های بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) ، استفاده از خدمات حسابرسان معتمد بین المللی ، استفاده از رتبه اعتباری برای کاهش هزینه سرمایه و همچنین پذیرش سهام یا انتشار اوراق بدهی در بورس‌های بین المللی است در خصوص شرکت­‌های ایرانی بررسی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مخاطبان این همایش، شرکت‌های تامین سرمایه و کارگزاری و همچنین شرکت‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه ایران خواهند بود که می توانند از این موقعیت برای ارتباط با شرکت‌های فعال و علاقه مند در این زمینه استفاده کنند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۴۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵مطالب مرتبط

تبلیغات
bankmelat bankmelat دوربین مدار بسته الکامپ